Produkty odblaskowe to coś, co może kojarzyć się z podróżami rowerem, skuterem czy motorem. Niemniej jednak odblaski dotyczą również jazdy konnej. Zdarzają się różne sytuacje i co za tym idzie, nie można wykluczyć jazdy po zmroku czy w pochmurne dni.

Jeżeli potrzebujesz odblasków, oczywiście możesz na nas liczyć, wystarczy zapoznać się z dostępnymi propozycjami.

Odblaski dla jeźdźca i konia

Jeżeli myślisz teraz, że odblaski dotyczą wyłącznie jeźdźców, jesteś w błędzie. Odblaski to coś, co dotyczy jeźdźców i koni. Odnosząc się do szczegółów, jedną z propozycji jest kamizelka odblaskowa dla dzieci. Co warte podkreślenia, rozmiar jest uniwersalny. Jeśli przygotowujesz się do jazdy konnej, musisz pamiętać o wszystkim (pomijając, że wygoda to podstawa).

Gdyby poszukiwania dotyczyły kamizelki dla dorosłych, sytuacja jest analogiczna (uniwersalny rozmiar). Chcemy wychodzić naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Wypada przy okazji dodać, że dokonanie właściwego wyboru to nie wszystko, na czym należy się skupiać. Mówiąc wprost – konieczne jest odpowiednie postępowanie, dowodem na to jest choćby pranie i suszenie.

Skupmy się może teraz na koniu – nasza propozycja to taśmy LED charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Nawiązując do konkretów, na pewno należy pamiętać o rzepie i baterii. Poza tym warto mieć na uwadze, że taśmy LED to propozycja, która jest dedykowana nie tylko zwierzęciu (informacja na wypadek, gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości).

Obuwie i odblaski – potrzebne?

W ofercie jest jeszcze taśma odblaskową na obuwie. Być może niektórzy uważają, że taśma odblaskowa na obuwie to przesada, ale prawda jest inna. Najkrócej mówiąc, chodzi o bezpieczeństwo, na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać. Ponadto trzeba zaznaczyć, że takie postępowanie może skutkować przykrym doświadczeniem dla zupełnie niewinnej osoby (podczas jazdy konnej można kogoś spotkać).

Skupiając się już na naszych taśmach – proponujemy taśmy na rzepy charakteryzujące się wysoką wytrzymałością. Można też od razu dodać, że klienci mają do wyboru kolor złoty i srebrny.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl