Opcje przeglądania

Jeżeli rozglądasz się za derkami, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że derka derce nierówna. Co za tym idzie, znalezienie właściwej propozycji to nie jest tak prosta sprawa, jak może się wydawać.

Warto też od razu dodać, że derka jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego konia. Najkrócej mówiąc, derka jest okryciem wierzchnim dla konia (okrycie zakłada się na grzbiet i zad zwierzęcia).

Derka polarowa

Pod tekstem znajdziesz derki polarowe – jak myślisz, kiedy warto pomyśleć o takich derkach? Nie ulega wątpliwości, że derki polarowe są bardzo ważne ze względu na zastosowanie. Odnosząc się do szczegółów, taka derka może zostać wykorzystana przed treningiem (zarzucona na zad konia pozwoli utrzymać ciepło). Derka polarowa może też się przydać choćby podczas kolki.

Istotne jest też to, że derki polarowe gwarantują trzy w jednym – utrzymanie właściwej temperatury ciała wierzchowca przy jednoczesnym odprowadzaniu potu i ciepła na zewnątrz.

Jak się można domyślić, derki polarowe szczególnie ważne są w okresie jesienno-zimowym.

Jak możemy określić proponowane derki?

Pewnie zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o dostępnych propozycjach? Jeśli pojawiło się takie pytanie, koniecznie należy zwrócić uwagę na materiał. Zapewniamy materiał, który jest trwały i niezwykle przyjemny. Naturalnie trzeba też pamiętać o tym, że podczas jazdy konnej może się wiele wydarzyć – zadbaliśmy o odporność na wszelkie przetarcia. Interesuje nas skuteczna ochrona, która jest dopasowana do konia.

Jeżeli masz obawy związane ze swobodą ruchów, możemy powiedzieć tylko tyle, że absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Nasze derki zachowują optymalny krój, dzięki któremu swoboda ruchów nie jest w żaden sposób ograniczona. Ponadto wypada dodać wagę, nasze derki ważą niewiele, dzięki czemu konie nie odczuwają dużego obciążenia.

Oczywiście interesuje nas jakość, jak i bezpieczeństwo – uważamy, że to jedyne słuszne podejście. Nawiązując jeszcze do bezpieczeństwa, wszystkie propozycje mają specjalne zabezpieczenia (także derka nie ma prawa się zsunąć).

Polarowe

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl