Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zastanawiasz się nad tym, czy kantary bez podszycia są warte zainteresowania? Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, nie jest to nic zaskakującego – kantary z podszyciem to choćby ochrona przed obtarciami (a wygoda konia jest tak samo istotna, jak wygoda człowieka). Niemniej jednak nie oznacza to tego, że kantary bez podszycia należy pomijać – jest wręcz przeciwnie. Wystarczy spojrzeć na to, co proponujemy.

Jeszcze przy okazji ważna uwaga – to nie tak, że zakup jednej z propozycji jest koniecznością. Po prostu zachęcamy do zapoznania się z ofertą, ponieważ kantary bez podszycia są warte zainteresowania (jak wszystkie kantary).

Czego potrzebuje mój koń?

Na dobrą sprawę kluczowe znaczenie  ma odpowiedź na jedno pytanie, czego potrzebuje mój koń? To pytanie może jednak sprawiać niemałe trudności. Określenie własnych potrzeb może sprawiać trudności, a tu mowa o potrzebach zwierzęcia. Trzeba postawić sprawę jasno – potrzeby konia to coś, czego w żaden sposób nie należy ignorować. Jeździectwo to dyscyplina, w której nie wszystko zależy od człowieka, konieczna jest współpraca między człowiekiem i koniem. Z jednej strony jest to piękne, natomiast z drugiej musisz liczyć się z różnymi problemami.

Nie ulega wątpliwości, że zakup powinien zostać dokładnie przemyślany. Ze swej strony możemy powiedzieć tylko tyle, że zależy nam na całkowitej satysfakcji (dowodem na to jest choćby regulowana część potyliczna).

Kolorystyka nie jest najważniejsza, ale nie jest to też coś, co warto pomijać. Odnosząc się do konkretów, co powiesz na tęczowy kantar? Taki kantar jest niezwykle efektowny.

Bez doświadczenia się nie obejdzie

W niektórych sytuacjach konieczne jest doświadczenie, pewnych rzeczy trzeba się po prostu nauczyć, a do tego potrzeba czasu. Mowa o tym z prostego powodu – świadomość jest najważniejsza. Jeżeli czegoś nie wiesz, zachęcamy do jak najszybszego kontaktu, gwarantujemy fachowe wsparcie. Ponadto należy pamiętać o tym, że zły kantar to nie jest coś, co można lekceważyć (człowiek musi współpracować ze zwierzęciem – udana współpraca to podstawa udanej jazdy). 

Bez podszycia

Horsenjoy Kantar Rainbow Tropical Heart Horsenjoy Kantar Rainbow Tropical Heart
Producent: York
Cena:

135,00 zł

zobacz więcej
Kantar Horze Cooper Kantar Horze Cooper
Producent: Horze
Cena:

70,00 zł

zobacz więcej
Qhp Kantar - Turkus Qhp Kantar - Turkus
Producent: Qhp
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
Qhp Kantar - Passion flower Qhp Kantar - Passion flower
Producent: Qhp
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
Qhp Kantar - Ice Green Qhp Kantar - Ice Green
Producent: Qhp
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
Qhp Kantar - Fuksja Qhp Kantar - Fuksja
Producent: Qhp
Cena:

29,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl