Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nietrudno zauważyć, że kantary dzielą się na różne rodzaje. Jeżeli kantary są dla Ciebie czymś nowym, mogą pojawić się pewne wątpliwości. Można nawet dodać, że ewentualne wątpliwości są jak najbardziej zrozumiałe.

Odnosząc się do szczegółów, w tym momencie skupimy się na kantarach sznurkowych.

Co można powiedzieć na temat kantar sznurkowych?

Jeżeli interesują Cię kantary sznurkowe, musisz wiedzieć, że jest to główne narzędzie szkoleniowe trenerów jeździectwa naturalnego. Dokładnie mówiąc, zastosowanie można sprowadzić do następujących sytuacji: prowadzenie konia, jazda bez wędzidła oraz praca i trening konia z ziemi. Oczekiwania są kluczowe, ale na początku liczy się zastosowanie.

Jeśli to początek Twojej przygody z jeździectwem, nie ma powodów do zmartwień, wszystko zostanie wyjaśnione. Nasza działalność nie sprowadza się do sprzedaży – chcemy, żeby nasi klienci czuli się usatysfakcjonowani. Warto jeszcze podkreślić, że kantar sznurkowy zapewnia dwa w jednym – naukę i pracę. Nawiązując do możliwości, działa na potylicę, kość nosową i kości policzkowe.

Na co się zdecydować?

Skoro wiadomo, o czym mowa, czas pomyśleć o dokonaniu zakupu. Na wstępie należy zaznaczyć, że staramy się odzwierciedlać różne oczekiwania.

Gdyby interesowały Cię konkrety, co powiesz na wytrzymały sznurek w tęczowym kolorze? Kolorystyka nie jest najważniejsza, ale nie jest to też coś, co warto pomijać. Skupiając się na jeździe, jesteśmy przy modelu, który można określić jako dwa w jednym – doskonały do prowadzenia konia i do jazdy bez wędzidła.

Ten jeden przykład już pokazuje wiele, a mamy jeszcze choćby propozycje firmy Waldhausen. Jak wszystkie kantary, są ciekawe. Ponadto wypada dodać, że droższa propozycja ma uniwersalny rozmiar. Uniwersalny rozmiar związany jest z przesuwaniem węzłów (to tak, gdyby pojawiła się jakaś obawa związana z rozmiarem).

Niczego nie polecamy, mamy tylko jedną prośbę – prosimy o dokonanie przemyślanego wyboru. Jazda konna to relacja między człowiekiem a koniem i co za tym idzie, konieczne jest stworzenie zgranego duetu.

Sznurkowe

Waldhausen kantar sznurkowy - Granat Waldhausen kantar sznurkowy - Granat
Producent: Waldhausen
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl