Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Podczas poszukiwań kasków, warto zwracać uwagę na modele, które są regulowane, ale wypada coś podkreślić – kaski bez regulacji również mogą okazać się atrakcyjne. Co więcej, najlepszym dowodem na to jest marka Horze.

Obwód głowy, a kask nieregulowany

Nie pozostaje nic innego jak zacząć od tego, co najważniejsze – kask musi zostać dopasowany do obwodu głowy. Nie można wybrać kasku, który jest za mały lub za duży, konieczna jest wygoda.

Kaski regulowane ułatwiają znalezienie najlepszych propozycji, ale kaski bez regulacji również mogą idealnie pasować. Ponadto wentylacja, wentylacja to można by rzec, standard.
Niemniej jednak należy pamiętać o tym, że nie każda wentylacja jest taka sama. Mówiąc wprost – jeśli interesują Cię otwory wentylacyjne po obu stronach, nasza oferta powinna okazać się satysfakcjonująca.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o miękkiej i wypinanej wkładce. Innymi słowy – jeźdźcy mają pewność komfortu i bezpieczeństwa (spełnione normy EN 1384).
Warto jeszcze dodać, że mowa o wkładce, dzięki której bardzo dobrze wchłania się wilgoć.

Znaczenie mają również materiały, kask wykonany jest z materiałów wodo- i brudoodpornych.
Pod brodą jest regulowany pasek i to oczywiście jedyna regulacja, która jest możliwa.

Czy styl ma znaczenie?

Skupiliśmy się na obwodzie głowy, ale prawidłowy dobór kasku związany jest jeszcze ze stylem. Najkrócej mówiąc, chodzi o odpowiedni wygląd.
Nawiązując do szczegółów, na pewno należy wyróżnić własne oczekiwania, jak i możliwe sytuacje. Czasami jest tak, że propozycja nie jest dobra na daną okoliczność (wniosek z tego, że oczekiwania to nie wszystko).

Ponadto trzeba podkreślić, że wybór kasku nie powinien być kosztem czegoś. Konieczny jest kask, który gwarantuje wszystko to, co jest ważne.
Jeżeli jakieś informacje są niezrozumiałe (lub też po prostu masz jakieś wątpliwości), nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z nami. Nie chcemy, żeby nasza oferta miała przed klientami jakiekolwiek tajemnice, świadomość klientów jest najważniejsza.
Świadomy wybór = większa szansa na to, że uda się znaleźć wymarzony kask.

Kaski bez regulacji

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl