Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Jeśli szukasz kasków dla jeźdźców, zapoznanie się z kaskami Uvex to po prostu konieczność. Uvex to niemiecki producent akcesoriów ochronnych (kaski dla jeźdźców to nie wszystko).
Warto też od razu podkreślić, że mowa o producencie, który rozumie pojawiające się potrzeby – oferta jest odpowiedzią na oczekiwania. Innymi słowy – firma kieruje się do osób zainteresowanych rekreacją, jak i tych, którzy myślą o wyczynowym uprawianiu sportu.

Jak można scharakteryzować naszą ofertę?

Uvex to firma, która szczególnie skupia się na bezpieczeństwie, komforcie i jakości.

Patrząc pod kątem bezpieczeństwa, zapewniamy, że proponowane kaski spełniają wszelkie obwiązujące normy.
Jeśli interesuje Cię komfort, na pewno należy spojrzeć na opracowane systemy wentylacji. (opracowane systemy powstały z myślą o jak najlepszym komforcie). Ponadto warto dodać, że kaski są wyjątkowo lekkie. Jakość to temat, którego nie ma, potrzeby rozwijać
Podsumowując sobie to wszystko, dzięki kaskom firmy Uvex można pozbyć się potu.

Wypada jeszcze wziąć pod uwagę dopasowanie kasku do każdego kształtu głowy. Najkrócej mówiąc, jest to związane z systemem IAS 3D, system ten pozwala na ustawienia w trzech wymiarach (kask przylega co do milimetra).
Nie sposób też nie wspomnieć o zapięciu Monomatic – zapięcie Monomatic pozwala na rozpięcie kasku jedną ręką. To samo tyczy się też zapięcia.

Nieodpowiednie podejście

W naszej ofercie znajdziesz kaski dla dorosłych i dzieci. Jak wiadomo, dzieci niekoniecznie muszą myśleć o bezpieczeństwie, czasem większe znaczenie może mieć wygląd.
Oczywiście nie jest dobre podejście, bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze. Warto jednak podkreślić, że kaski Uvex to można by powiedzieć, kompromis (odpowiedź na to, czym mogą kierować się dzieci). Mówiąc wprost – proponowane kaski dla dzieci powinny zadowolić nawet najbardziej wymagających.

Jeżeli zależy Ci na szczegółach, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z dostępnymi propozycjami.
Jak coś okaże się niezrozumiałe, prosimy o jak najszybszy kontakt. 

Kaski UVEX

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl