Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeżeli szykujesz się do jazdy konnej, musisz pamiętać o swoich potrzebach, jak i o potrzebach konia. W jeździectwie liczy się współpraca, problemy konia to również Twoje problemy. Tylko zgrany duet ma szansę na sukces.

Potrzeby konia to temat, o którym można mówić bardzo długo, teraz skupimy się wyłącznie na derkach treningowych. Derki te możesz znaleźć pod tym tekstem.

Czym jest derka?

Można przypuszczać, że większość osób wie, czym jest derka (dla niezorientowanych – chodzi o okrycie wierzchnie konia). Niemniej jednak, czy wszyscy wiedzą, kiedy stosuje się derkę? Czy wszyscy wiedzą, że wybór derki powinien zależeć od okoliczności? Gdyby działo się inaczej, nie byłoby mowy o derkach treningowych czy żadnych innych.

Warto jeszcze zatrzymać się przy tym, że derka jest koniecznością. Wystarczy powiedzieć, że jedną z ważniejszych funkcji jest uniknięcie nagłej zmiany temperatury ciała. Jeżeli myślisz, że chodzi wyłącznie o okres jesienno-zimowy jesteś w błędzie. Świetnym przykładem jest trening w godzinach wieczornych.

Poza tym okres letni nie jest równoznaczny, z tym że przez trzy miesiące jest bardzo ciepło.

Która derka treningowa będzie najlepsza?

Zastanawiasz się nad tym, która derka jest najlepsza? Jeśli tak, czas coś wyraźnie podkreślić – tylko Ty możesz sobie pomóc.

Konieczne jest określenie potrzeb konia. Określenie potrzeb konia to coś, co oczywiście może sprawiać pewne problemy. Wracając do różnych okoliczności, derka treningowa powinna pozwolić na dokładne wysuszenie konia.

Warto też dodać, że potrzeby konia to temat, który należy traktować priorytetowo. Jeżeli będziesz postępować inaczej, musisz liczyć się z różnymi nieprzyjemnościami. Lekceważenie kupna właściwej derki to skrajna nieodpowiedzialność, wszak podstawowym celem derki jest ochrona przed zimnem.

Gdyby interesował Cię materiał, przede wszystkim należy zaznaczyć, że chcemy, aby konie czuły się usatysfakcjonowane. Dążymy do całkowitego zadowolenia, nie interesują nas kompromisy.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pora zapoznać się z poszczególnymi propozycjami.

Treningowe

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl