Podczas jazdy konnej koniecznie należy pamiętać o kamizelce ochronnej. Być może kamizelka ochronna jest przez niektóre osoby lekceważona, ale taka kamizelka to nic innego jak dbałość o bezpieczeństwo.
Jeśli właśnie szukasz czegoś, mamy nadzieję, że nasza oferta spełni wszelkie oczekiwania. Klienci są na pierwszym miejscu.

Która kamizelka jest najlepsza?

Zadajesz sobie pytanie, która kamizelka jest najlepsza?
Nie ulega wątpliwości, że jest to pytanie, w przypadku którego mogą pojawić się różne odpowiedzi. Krótko mówiąc – sprawa nie jest tak prosta, jak niektórym osobom może się wydawać.

Najlepiej będzie, jeśli zaczniemy od najważniejszych informacji, czyli od bezpieczeństwa (bezpieczeństwo to temat, o którym można całkiem sporo powiedzieć).
Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, co wiąże się z minimalizowaniem uderzenia. Poza tym na pewno warto zastanowić się nad zdejmowaniem kamizelki – jeżeli dojdzie do wypadku, sytuacja może nieść za sobą konieczność szybkiego zdjęcia kamizelki (oczywiście jesteśmy na to przygotowani).

Wypada też nawiązać do swobody ruchów, można powiedzieć, że obowiązuje jedna zasada – jazda konna to nie jest czas na zajmowanie się kamizelką, czy czymkolwiek innym. Co by nie mówić, to kolejny temat, z którym związanych jest wiele informacji.
Odnosząc się do konkretów, można wymienić choćby optymalny komfort czy maksymalną swobodę ruchów.

Różne rozmiary

Oczywiście proponujemy kamizelki w różnych rozmiarach.
Nasza oferta jest odpowiedzią na oczekiwania dzieci, jak i dorosłych. Innymi słowy – kierujemy się do całych rodzin.

Jak wiadomo, niejednokrotnie jest tak, że dzieci interesują się tym samym, co rodzice.

Skoro już jesteśmy przy dzieciach, dzieci mogą przywiązywać sporą uwagę do wyglądu. Skupianie się na wyglądzie nie jest niczym złym, odpowiednie prezentowanie się zawsze jest istotne.
Niemniej jednak musisz pamiętać o tym, że nie można doprowadzić do sytuacji, w której wygląd jest wybierany kosztem bezpieczeństwa. Dobrym przykładem jest sytuacja, w której kamizelka jest za mała lub za duża.

Kamizelki ochronne jeździeckie

  • nowość
Busse kamizelka ochronna dla dorosłych Belton Busse kamizelka ochronna dla dorosłych Belton
Producent: Busse
Cena:

499,00 zł

Cena regularna: 544,00 zł

Najniższa cena: 544,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl