Jazda konna to sport, w którym dość mocno zaakcentowana jest elegancja (można jeszcze dodać klasę i szyk). Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na to, jak ubrani są uczestnicy zawodów. Fraki konkursowe sprawiają, że jazda konna mocno wyróżnia się na tle innych dyscyplin.

Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że nie każdy frak jest odpowiednim wyborem.

Co możemy zaproponować?

Propozycje, które mamy, są oczywiście atrakcyjne. Nie można jednak zapominać o tym, że zawsze kluczowe są potrzeby – nie wszystko jest dla wszystkich. Odnosząc się do szczegółów, trzeba znaleźć, coś idealnego pod kątem wygody, jak i wyglądu.

Ponadto warto podkreślić, że strój zawsze w pewien sposób wyraża osobowość. Świetnym przykładem są choćby fraki damskie FP VIKI – mówimy o nowoczesnej linii skierowanej do wymagających indywidualistek. Zostając przy tej linii, są to fraki, które stanowią połączenie uniwersalności i szyku.

Nawiązując do wyglądu, na pewno warto rozejrzeć się za tkaniną – dobrze, kiedy tkanina przepuszcza powietrze i na dodatek jest bardzo elastyczna (co więcej, można to też powiedzieć o wspomnianych frakach).

Ważne jest jeszcze to, że kierujemy się do dorosłych, jak i młodzieży.

Czy zdaje sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się moje potrzeby?

Jeśli rozglądasz się za frakami, czas zadać sobie pytanie, czy wiem, czego szukam? To pytanie może wydawać się banalne, ale pozory czasem okazują się mylące. Zresztą najlepiej nawiązać do konkretów – powiedzmy, że celem jest frak dla skromnej kobiety (takiej, która nie lubi się wyróżniać). Skupiając się od razu na tym, co najważniejsze – w takiej sytuacji warto zdecydować się na minimalistyczny design. Elegancja nie jest równoznaczna z wyrazistymi dodatkami.

Wypada również podkreślić, że dobry wybór to jedno, a właściwe obchodzenie się z frakiem to drugie. Zasadniczo nie powinno to zaskakiwać, ale nie zaszkodzi przypomnieć. Co więcej, obchodzenie się z frakiem nie zawsze jest trudnym zadaniem (należy przez to rozumieć łatwą pielęgnację, jak i to, że prasowanie nie zawsze jest konieczne).

Fraki konkursowe jeździeckie

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl