Opcje przeglądania

Przygotowanie się do jazdy konnej to temat, o którym można mówić naprawdę długo. Warto też podkreślić, że przygotowanie się do jazdy dotyczy człowieka, jak i wierzchowca.

Dokładnie mówiąc, skupimy się na derkach. Derka to jeden z elementów wyposażenia konia. Wypada od razu dodać, że jest to bardzo ważny element. Dla niezorientowanych – chodzi o rodzaj okrycia wierzchniego, który zakłada się na grzbiet i zad zwierzęcia.

Derka jest nieodłącznym elementem wyposażenia każdego konia (gdyby pojawiały się jakiekolwiek wątpliwości).

Na co się zdecydować?

Być może od razu pojawiło się pytanie, które derki są najlepsze? Odpowiadając, przede wszystkim konieczne jest zdefiniowanie potrzeb (czy też potrzeb konia). Jak można zauważyć, derki dzielą się na różne rodzaje i co za tym idzie, na początku liczy się zastosowanie.
Gdyby interesowały Cię funkcje derek, na pewno należy wziąć pod uwagę ochronę przed nagłą zmianą temperatury ciała. Świetnym przykładem jest zakończona jazda, po zakończonej jeździe derka może okazać się nieoceniona (zakładając, że na zewnątrz jest zimno).
Ponadto trzeba też pamiętać o tym, że częścią naszej oferty są dodatki do derek. Dodatki do derek to nie są propozycje, które swobodnie można pominąć

Dodatki, czyli co?

Jeżeli interesują Cię dodatki do derek, możesz liczyć na wiele. Zresztą wystarczy spojrzeć na dostępne propozycje – znajdziesz u nas choćby pasy do derki czy wstawkę zwiększającą rozstaw z przodu.
Nie ulega wątpliwości, że dodatki mogą mieć naprawdę spore znaczenie. Rzecz jasna musisz jednak wiedzieć, czego chcesz. Określenie własnych potrzeb może sprawiać nie lada problemy, a tu mówimy o potrzebach konia. Szczególne trudności mogą spotkać osoby, dla których jeździectwo jest nowością.
Odnosząc się do rad, w sumie możemy powiedzieć tylko tyle, że pod żadnym pozorem nie wolno działać zbyt pochopnie. Zbyt pochopne działanie może skutkować mniejszymi lub większymi problemami.
Ewentualnie można jeszcze dodać, że błędna decyzja to wyrządzanie szkody wierzchowcowi i sobie – jazda konna to praca w duecie.

Akcesoria

Qhp elastyczny ochraniacz pod derkę Qhp elastyczny ochraniacz pod derkę
Producent: Qhp
Cena:

130,00 zł

zobacz więcej
Kavalkade Pas elastyczny do derki Kavalkade Pas elastyczny do derki
Producent: Kavalkade
Cena:

45,00 zł

zobacz więcej
Waldhausen Ochraniacz pod derkę Waldhausen Ochraniacz pod derkę
Producent: Waldhausen
Cena:

139,00 zł

zobacz więcej
Horze Ochraniacz pod derkę ComForce Horze Ochraniacz pod derkę ComForce
Producent: Horze
Cena:

169,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl