Opcje przeglądania

Jeżeli myślisz o jeździe konnej, nie możesz skupiać się wyłącznie na sobie, ważne jest również to, co ma związek z końmi. Świetnym przykładem jest uwiąz. Jak zapewne wiesz, uwiąz służy bezpiecznemu prowadzeniu konia.

Jest to coś, co trzeba wiedzieć, ale kupno uwiązu to temat, któremu warto przyjrzeć się dokładniej. Wystarczy powiedzieć, że uwiązy można podzielić na różne rodzaje, każdy podział z czegoś wynika.

Uwiąz z łańcuszkiem, czyli jak mam to rozumieć?

W tym momencie skupimy się na uwiązach z łańcuszkiem – co można powiedzieć na temat takich uwiązów? Zacznijmy może od informacji, która tyczy się każdej propozycji – uwiąz przywiązuje się węzłem bezpiecznym. Węzłem bezpiecznym, czyli takim, który może zostać rozwiązany za pomocą jednego pociągnięcia. Ponadto trzeba pamiętać o tym, że oczekiwania to nie wszystko, co ma znaczenie (liczy się też zastosowanie).

Skupiając się już na uwiązie z łańcuszkiem, musisz wiedzieć, kiedy taki uwiąz się przydaje. Uwiąz z łańcuszkiem przydaje się przy koniach lubiących gryźć czy też takich, które są bardzo nadpobudliwe. Warto jeszcze dodać, że uwiązy z łańcuszkiem to częste rozwiązanie podczas pokazów. Dokładnie mówiąc, należy wyróżnić dwie sytuacje – podczepienie do człowieka, jak i przeprowadzenie po części nosowej.

Jak możemy określić dostępne propozycje?

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat dostępnych propozycji? Maksymalnie upraszczając, zależy nam na całkowitej satysfakcji. Chcemy, żeby nasze uwiązy powodowały uśmiech (oczywiście zależy nam też na tym, aby uśmiech znajdował się na twarzy jak najdłużej).

Warto jeszcze podkreślić, że cena nie powinna stanowić decydującego wyznacznika. Nasza najtańsza propozycja to uwiąz z mocnej taśmy nylonowej (do tego dochodzi zwykły karabińczyk). Rzecz jasna istotne znaczenie ma długość całkowita, jak i długość łańcuszka. W przypadku tych informacji nie pozostaje nic innego jak zadać sobie pytanie, czego oczekuję? Musisz wiedzieć, czego chcesz (jeśli nie wiesz, czego chcesz, trudno liczyć na podjęcie właściwej decyzji). 

Z łańcuszkiem

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl