Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeśli interesujesz się jazdą konną, uwiąz to coś, o czym z pewnością dane było Ci usłyszeć. Niemniej jednak nie wystarczy wiedzieć, że chodzi o materiałowy sznur zakończony karabińczykiem. Taka wiedza to dość znaczące uproszczenie.

Zresztą najlepszym wyjściem jest zwrócenie uwagi na propozycje, które tworzą naszą ofertę. Częścią oferty są choćby uwiązy transportowe – jak sądzisz, do czego służą takie uwiązy?

O uwiązach transportowych

Nietrudno się domyślić, że są to uwiązy, które wykorzystuje się w czasie transportu. Transport konia to nie jest tak proste zadanie, jak może się wydawać. Jak wiadomo, podczas jazdy można natrafić na różne nierówności, a nierówności oczywiście wpłyną na komfort konia. Co za tym idzie, koń może zacząć zachowywać się nerwowo. Zresztą i bez tego nie można wykluczyć nerwowości (transport konia to nie jest normalna okoliczność).

Być może pojawiło się pytanie, dlaczego o tym wszystkim mowa? Odpowiadając, wytrzymały uwiąz zawsze jest konieczny, ale w przypadku transportu znaczenie jest jakby szczególne.

Co możemy powiedzieć na temat naszej oferty?

Być może zostanie to odebrane jako banał, ale zapewniamy, że robimy wszystko, aby zaspokoić pojawiające się oczekiwania. Należy przez to rozumieć oczekiwania człowieka, jak i konia. Nie wolno działać tak, jakby podejście konia nie miało żadnego znaczenia.

Jeździectwo jest dyscypliną, w której konieczna jest współpraca między człowiekiem a koniem (tylko zgrany duet ma szansę na sukces). Nie ulega wątpliwości, że to wyjątkowy sport. Sport, w przypadku którego wymagane jest stworzenie czegoś, co dla wielu osób może wydawać się niezrozumiałe – porozumienie człowieka i konia. Podczas oglądania zawodów można odnieść wrażenie, że sprawa jest prosta, ale takie stwierdzenie jest krzywdzące. Każdy sport wymaga określonych umiejętności.

Rzecz jasna ważne jest też doświadczenie. Można nawet zaryzykować stwierdzenie, wedle którego w niektórych sytuacjach doświadczenie jest ważniejsze od umiejętności. Co by nie mówić, jest to temat na długą dyskusję.

Transportowe

QHP uwiąz transportowy QHP uwiąz transportowy
Producent: Qhp
Cena:

65,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl