Jeśli zaczynasz przygodę z jeździectwem, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jest wiele istotnych tematów. Właściwy strój do jazdy to nie wszystko, na czym należy się skupić. Odnosząc się do szczegółów, człowiek ma swoje potrzeby i koń ma swoje potrzeby. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że będziemy skupiać się na każdej potrzebie.

Teraz weźmiemy pod uwagę wyłącznie uwiązy. Co za tym idzie, nie pozostaje nic innego jak sprawdzenie wiedzy na temat zastosowania – czy wiesz, jak można określić uwiązy?

Z czym mam do czynienia?

Najkrócej mówiąc, chodzi o pomoc dotyczącą bezpiecznego prowadzenia konia. Nie ma znaczenia, czy chodzi o czyszczenie, wyprowadzenie na pastwisko czy wykonywanie innych bieżących prac. Trzeba wiedzieć, co z perspektywy konia będzie najlepszym rozwiązaniem.

Warto też zadać sobie pytanie, jak przedstawiają się moje oczekiwania? To pytanie tylko na pozór wydaje się banalne – jedna osoba może skupiać się na czymś wytrzymałym i odpornym na przetarcia, z kolei następna skupi się na kolorystyce. Zatrzymując się na moment przy kolorystyce – na wybór trudno narzekać (zresztą wystarczy zainteresować się dostępnymi propozycjami). Ponadto warto podkreślić, że wybór może tyczyć się też karabińczyka.

Co możemy powiedzieć na temat dostępnych propozycji?

Jeżeli wiesz, czego szukasz, wierzymy, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Tyczy się to produktów, jak i cen. Zależy nam na tym, aby wszyscy klienci mogli czuć się usatysfakcjonowani. Do tego wszystkiego należy dodać okres wykorzystywania uwiązu (im bardziej wytrzymały materiał, tym dłuższe użytkowanie).

Maksymalnie upraszczając, zależy nam na jakości i bezpieczeństwie. Nie ma co ukrywać, że jazda konna to jest dyscyplina, podczas której może się wiele zdarzyć. Wystarczy powiedzieć, że zwierzę może się spłoszyć i niespodziewanie szarpnąć. W takiej sytuacji nietrudno o mniejszy lub większy uraz. Niemniej jednak mowa o sytuacji, której można uniknąć (chodzi o zaopatrzenie się w dobry karabińczyk).

Więcej informacji znajdziesz przy poszczególnych propozycjach.

Uwiązy

QHP uwiąz transportowy QHP uwiąz transportowy
Producent: Qhp
Cena:

65,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl