Jeżeli zamierzasz jeździć konną, musisz pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Odpowiednie przygotowanie to coś, z czym zapewne kojarzy się wiedza i umiejętności, ale to nie wszystko. Jazda konna wymaga właściwego stroju i trzeba przyznać, że znalezienie właściwego stroju to coś, co może sprawiać problemy. Zwłaszcza wtedy, kiedy jazda konna jest nowością.

Dla jeźdźca

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami

Jeśli interesuje Cię kompleksowe podejście, nasza oferta powinna Cię zainteresować. Najkrócej mówiąc, skupiamy się na jakości i sporym wyborze. Chcemy odpowiadać na pojawiające się oczekiwania – weźmy sobie za przykład odzież, oferowana odzież dzieli się na męską, damską i

dziecięcą. Ponadto należy wyraźnie powiedzieć, że odzież to nie wszystko.

Podczas jazdy konnej może dojść do przykrych zdarzeń i co za tym idzie, trzeba mieć kask i kamizelkę ochronną. To podstawy. Podobnie można powiedzieć o czapsach. Dla niezorientowanych – czapsy to długie ochraniacze jeździeckie zakładane na nogi jeźdźca (jak chcesz wiedzieć więcej, pytaj, oczywiście to samo tyczy się pozostałych propozycji).

Niektórym może wydać się to dziwne, ale częścią oferty są skarpety jeździeckie. To tylko pokazuje, że przygotowanie się do jazdy to nie tylko wiedza, to również strój, o którym można mówić długo. Na skarpetach też zakończymy, choć cały czas to nie jest cała oferta.

Odpowiedni wybór, czyli jaki?

Warto podkreślić, że dokonanie odpowiedniego wyboru może sprawiać pewne problemy. Dobrym przykładem wydaje się kupowanie odzieży na co dzień – jeśli interesuje Cię odzież dla dziecka, możesz pomyśleć o zakupie czegoś, co jest troszkę za duże (bo dziecko dorośnie). W przypadku jazdy konnej takie postępowanie jest stanowczo niewskazane.

W czasie jazdy konnej powinno liczyć się jedno – porozumienie z koniem. Problemy wynikające z niewłaściwego stroju mogą skutkować mniejszymi lub większymi problemami. Zresztą wystarczy chwilę się zastanowić – skupianie się na stroju skutkuje ryzykiem, bo nie sposób kontrolować trasy (można jeszcze dodać ewentualną nerwowość zwierzęcia).

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl