Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jak nietrudno zauważyć, oferowane kantary dzielą się na różne rodzaje, wśród których nie zabrakło kantar skórzanych.

Musisz wiedzieć, czego chcesz, jak i zdawać sobie sprawę z występujących zależności.

Kantary skórzane – co można powiedzieć na temat tego rodzaju kantarów?

Zacznijmy może od pytania, czy wiem, co wykorzystuje się podczas tworzenia kantar skórzanych? Odpowiadając, są dwie możliwości – skóra naturalna i ekologiczna. Patrząc pod kątem zastosowania, na pewno trzeba pomyśleć o wyjazdach (wystawy, pokazy, zawody czy nawet udział w sesji zdjęciowej). Gdyby zależało Ci na dokładniejszych informacjach, spójrz na kantary, które mają konie stojące na stanowisku/w boksie.

Warto jeszcze odnotować, że kantary skórzane charakteryzują się elegancją. Niektórzy mogą powiedzieć, że elegancja w sporcie nie ma znaczenia, ale takie stwierdzenie nie jest zgodne z rzeczywistością. Dokładnie mówiąc, w jeździectwie elegancja odgrywa ważną rolę (uczciwie trzeba jednak przyznać, że jeździectwo to wyjątek).

Wypada również odnieść się do regulacji, można zetknąć się z regulacją na pasku potylicznym, jak i na nachrapniku.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą

Skoro poniekąd wiadomo, czego się spodziewać, sprawa jest prosta – czas zapoznać się z naszą ofertą. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że odzwierciedlamy różne oczekiwania.

Świetnym przykładem jest KANTAR CANTER CLUB DUO z uwiązem. Przede wszystkim proponujemy dwa w jednym. Ponadto są dwa rodzaje materiałów, co przełożyło się na atrakcyjny wygląd. Istotne jest też zastosowanie liny w części nosowej – takie zastosowanie liny pozwala uzyskać lepszą kontrolę.

Wśród propozycji jest też choćby kantar skórzany z futerkiem. Chodzi o naturalne jagnięce futro na nosie i potylicy. Futro mocowane jest na rzepy. Ponadto część nosowa jest specjalnie wyprofilowana, co skutkuje doskonałym dopasowaniem się do głowy i wygodą (kantar nie uciska).

Te przykłady pokazują, że nasz asortyment może się przydać w różnych okolicznościach. Mamy nadzieję, że wszyscy znajdą coś na miarę oczekiwań.

Skórzane

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl