Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wśród naszych propozycji można znaleźć m.in. baty i palcaty. W ogóle warto zadać sobie pytanie, czy wiem, czym są baty i palcaty?
Jeśli zaczynasz przygodę z jeździectwem, niektóre informacje mogą wydawać się niezrozumiałe, a świadomość klientów jest najważniejsza.

Baty i palcaty, czyli o tym, co proponujemy

Jeżeli interesuje Cię bat, wydaje się, że sprawa jest prosta – mowa o narzędziu, dzięki któremu możliwe jest popędzanie konia. Niemniej jednak realia przedstawiają się nieco inaczej.
Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na dostępne propozycje, można wyróżnić baty do powożenia, do lonżowania i ujeżdżeniowe. Jak widać, wybór bata zależny jest od okoliczności.

Zatrzymajmy się może przy lonżowaniu – czy wiesz, o co chodzi?
Przechodząc od razu do szczegółów, lonżowaniem określa się prowadzenie konia po obwodzie koła. Takie prowadzenie może nastąpić w następujących okolicznościach: nauka jazdy konnej, ujeżdżanie, trening bądź asekuracja podczas niebezpiecznych ćwiczeń na lonży.
Lonża to lina, na której prowadzony jest koń w czasie nauki jazdy (długość liny to 5-8 metrów). Oczywiście konia prowadzi instruktor.

Palcaty pozwalają na skarcenie konia oraz wzmocnienie działania łydki i dosiadu. Wypada jeszcze dodać, że palcaty różnią się od siebie funkcjami i zastosowaniem. Sytuację można porównać do poszukiwania bata.
Podział palcat przedstawia się następująco: ujeżdżeniowe, skokowe, wyścigowe i klasyczne.

Podsumowując, znalezienie odpowiedniej propozycji może sprawiać pewne problemy.
Jeżeli potrzebujesz jakiejś porady, jesteśmy do Twojej dyspozycji Chcemy, żeby klienci wiedzieli, na co się decydują.

Propozycje znanych firm

Warto na koniec dodać, że znajdziesz u nas propozycje znanych firm. Szczególnie polecamy ofertę, którą ma Fleck. Baty tej firmy cieszą się popularnością na całym świecie.

Można jeszcze wspomnieć o historii – początek produkcji miał miejsce w 1870 roku. Klienci od początku mogli korzystać z doskonałej i zawsze innowacyjnej palety produktów (nawet najbardziej wymagające osoby czuły się usatysfakcjonowane).

Baty

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl