Co jest ważne dla jeźdźców? Rzecz jasna chodzi o niedoświadczonych, jak i tych, którzy jeżdżą konną od wielu lat. Niektórzy mogą powiedzieć, że jazda konna przekłada się na sporą satysfakcję. Oczywiście satysfakcja jest zrozumiała, ale to nie wszystko, na czym należy się skupić. Mówiąc wprost – konieczne jest zadbanie o wszelkie szczegóły. Dokładnie rzecz ujmując, należy przez to rozumieć potrzeby konia, jak i własne potrzeby, czyli np. strój (i to właśnie na stroju się skupimy, konkretnie na koszulkach).

Czy nasze koszulki są najlepsze?

Pewnie zastanawiasz się nad tym, czy oferowane koszulki są najlepsze. Jeśli taka sytuacja ma miejsce, najwyższa pora zdać sobie z czegoś sprawę – jakość jest szalenie istotna, ale podstawą są moje oczekiwania. Muszę znaleźć coś, co będzie idealnie dopasowane do mojego ciała (i mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania). Jeżeli jakaś koszulka krępuje ruchy, trudno myśleć o optymalnej jeździe, co może przełożyć się na nerwowość konia.

Wybierasz się na turniej?

Pamiętaj o tym, że strój zawsze należy dopasować do okoliczności. Nie ma znaczenia, czy chodzi o jeździectwo, czy cokolwiek innego. Jeśli dajmy na to, wybierasz się na turniej, warto rozejrzeć się za koszulką turniejową. Jak się pewnie domyślasz, wystarczy zapoznać się z naszymi propozycjami.

Oczywiście turniej to przykład, najważniejsza jest świadomość – muszę wiedzieć, że inny ubiór pasuje na turniej, inny na treningową jazdę a jeszcze inny na co dzień.
Można jeszcze dodać, że sytuacja wpływa na to, jak przedstawiają się dostępne możliwości (w przypadku turnieju możliwości jest mniej niż wtedy, kiedy interesuje Cię trening lub codzienny ubiór).

Jeżeli coś jest niejasne, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że wszystko zostanie wyjaśnione.

Koszulki, T-Shirty

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl