Opcje przeglądania

Bluza to część odzieży, która kojarzy się z zimnymi miesiącami, ale takie stawianie sprawy nie jest dobrym rozwiązaniem. Dobra bluza może przydać się nawet latem, pogoda potrafi zaskakiwać.
Poza tym nie bez znaczenia jest czas – jazda wieczorem czy rankiem to zawsze narażanie się na niższe temperatury. 

Zapewniamy to, co najważniejsze

Wybór naszej oferty jest wyborem wszystkiego, czego oczekują osoby zainteresowane jeździectwem – należy przez to rozumieć coś, co zapewni ciepło, wygodę i prezentację. Skupiając się już na szczegółach, zacznijmy od „oddychającego materiału”.
Takie stwierdzenie pewnie nie dla wszystkich jest oczywiste, ale wyjaśnienie jest proste – wspomniany materiał zapewnia właściwą cyrkulację powietrza. Ponadto (jak nietrudno zauważyć) na plecach znajduje się haft, dzięki któremu od razu wiadomo, że jest to odzież jeździecka.
Co więcej, z przodu są niewielkie konie.

Pewnie niektórzy klienci skupiają się wyłącznie na wygodzie, ale odpowiednie prezentowanie się podczas jazdy także jest istotne. Właściwie dobrana bluza (zresztą tyczy się to każdego elementu odzieży) to połączenie tego wszystkiego, o czym była mowa wcześniej – ciepło, wygoda i prezentacja.
Warto jeszcze zatrzymać się przy kieszeniach – dzięki kieszeniom można wziąć ze sobą niektóre rzeczy, ale nie wolno zapominać o wygodzie, wygoda przede wszystkim.

Jeśli potrzebujesz fachowego doradztwa, jesteśmy do Twojej dyspozycji, zadowolenie klientów jest najważniejsze.

Część codziennej garderoby

Jeżeli szukasz czegoś, co będzie elementem codziennej garderoby, nasza oferta to można by rzec, dwa w jednym. Dzięki nam wszyscy mogą dowiedzieć się o Twojej przygodzie z jeździectwem.

Niemniej jednak koniecznie trzeba pamiętać, że z elastycznością nie należy przesadzać.
Kiedy szukasz codziennej odzieży, kupienie czegoś odrobinę za dużego to zachowanie do przyjęcia, ale w przypadku odzieży jeździeckiej jest inaczej.

W końcu zbyt duże ubranie to automatyczny wpływ na wygodę.
Zakupiona odzież powinna sprawić, że dziecko będzie koncentrować się wyłącznie na jeździe.

Bluzy Jeździeckie

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl