Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wśród dostępnych propozycji nie mogło zabraknąć kantar. Odnosząc się do szczegółów, proponowane kantary dzielą się na różne rodzaje, wśród których są kantary źrebakowe. To właśnie na kantarach źrebakowych się teraz skupimy.

Co możemy powiedzieć o swojej ofercie?

Jak się nietrudno domyślić, chodzi o kantary skierowane do źrebaków. Niektórzy mogą powiedzieć, że wybór to nic istotnego, ale to nieprawda. Jazda konna wymaga odpowiedniego przygotowania (tyczy się to jeźdźca, jak i zwierzęcia).

Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na kantar, za który odpowiada firma York. Patrząc wyłącznie na cenę, można odnieść wrażenie, że jest to propozycja, którą lepiej omijać. Cena zawsze jest pewnym wyznacznikiem, ale cena nigdy nie zastąpi informacji o produkcie. Odnosząc się do szczegółów, jest to kantar wykonany z miękkiego materiału. Ponadto warto zaznaczyć możliwość regulacji w części nosowej i potylicznej.

Inny kantar charakteryzuje się regulacją na nachrapniku, pasku bocznym i od spodu (dzięki czemu zwierzę nauczy się prowadzenia na uwiązie). Zadajesz sobie pytanie, czy coś trzeba robić, kiedy koń znacząco urośnie? Odpowiadając, wystarczy zwrócić uwagę na chromowane sprzączki.

Nasza ostatnia propozycja (i zarazem najdroższa) to kantar uniwersalny. Uniwersalny, bo sprawdzi się dla źrebaka i kucyka.

Dobrze się zastanów

Koniecznie trzeba też pamiętać o tym, że nie polecamy jakiejś konkretnej propozycji, po prostu zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Podczas zakupów jednym z istotnych czynników jest dokonanie przemyślanego wyboru (jeżeli wiesz, czego się spodziewać, łatwiej o właściwą decyzję). Nie można też zapominać o wygodzie – człowiek chce wygody i koń chce wygody.

Jeżeli coś jest niejasne, oczywiście zawsze możesz na nas liczyć – klienci mogą być pewni fachowego doradztwa. Nie ma znaczenia, czy celem zakupu jest kantar, czy może coś innego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pewne informacje nie zawsze są zrozumiałe. Szczególnie tyczy się to sytuacji, w której jeździectwo jest czymś nowym (początki nigdy nie są łatwe).

Dla źrebaków

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl