Jeśli zastanawiasz się nad jazdą konną, musisz pamiętać o odpowiednim ubiorze, a bryczesy to jeden z koniecznych elementów odzieży. Jak pewnie wiesz, bryczesy to specjalne spodnie, które rekomenduje się w przypadku jazdy konnej.
Chodzi o zapewnienie odpowiedniej swobody ruchów, jak i brak ciasnych szwów po wewnętrznej stronie nogawek (jest to związane z przyleganiem nóg do siodła lub konia).

Nasze bryczesy

Oferowane przez nas bryczesy dziecięce zapewniają to, na czym zależy rodzicom – spory i co najważniejsze, ciekawy wybór. Wśród dostępnych propozycji są choćby bryczesy ocieplane.
Jazda konna nie zawsze odbywa się w wymarzonych warunkach, a pogoda potrafi zmieniać się bardzo szybko.
Wszystkie propozycje to gwarancja komfortu noszenia i swobody ruchów, ale trzeba pamiętać o odpowiednim wyborze. Nie myśl o tym, co będzie w przyszłości, Twoje dziecko ma się czuć dobrze tu i teraz. Inne postępowanie to nic innego jak narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.
Oczywiście oferujemy bryczesy w różnych rozmiarach, chcemy, żeby nasza oferta stanowiła odpowiedź na pojawiające się oczekiwania.

Jeżeli zależy Ci na efekcie wizerunkowym, jak najbardziej jesteśmy gotowi (zapewniamy szeroką gamę kolorystyczną).
Chcemy, żeby wszyscy mogli znaleźć coś, w czym jazda konna będzie całkowitą przyjemnością. Zdajemy sobie sprawę z tego, że aspekt wizerunkowy może mieć nawet większe znaczenie niż jakość materiałów.
Niemniej jednak nie jest to podejście, które uważamy za słuszne. Znalezienie wygodnych bryczesów to jest coś, od czego należy zaczynać, reszta jest dodatkiem.

Potrzebny pasek

Dodatek to nie tylko kolor, dodatek to także pasek. Jeśli twierdzisz, że czas rozejrzeć się za paskiem, możesz na nas liczyć.
Nasz sklep jest przygotowany na różne sytuacje, uszczęśliwienie klientów ma dla nas największą wartość. Zadowoleni klienci to znak, że dobrze wykonujemy swoje obowiązki.

Pamiętaj jeszcze o tym, że wybór odzieży zawsze wiąże się z tym samym – bez względu na to, co wybierasz, trzeba mieć na uwadze, że każdy element odzieży powinien pasować do całej reszty.

Bryczesy

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl