Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Jeżeli jazda konna jest dla Ciebie nowością, kilka spraw może Cię zaskoczyć. Jedną z nich jest możliwość kupna plastronu. W ogóle warto zadać sobie pytanie, czy wiem, jak wygląda plastron?

Plastron jeździecki wygląda inaczej niż to, z czym wielu osobom może kojarzyć się plastron.

Poniżej znajdziecie jeszcze krawaty, na których skupimy się później.

Poszukiwanie plastronu

Najprościej mówiąc, plastron to propozycja, którą można określić jako coś pomiędzy krawatem i chustą. Zresztą wystarczy spojrzeć na to, co proponujemy.

Odnosząc się do stosowania, plastron jeździecki to część stroju dżokeja, który startuje w konkursie. Warto również dodać, że mowa o czymś, co jest koniecznością.

Jeśli zastanawiasz się nad kolorystyką, musisz wiedzieć, że najczęstsze możliwości to kolor biały, kremowy i plastron dopasowany do koloru fraku lub marynarki (to tak na wypadek, gdyby zaskoczył Cię możliwy wybór). Oczywiście trzeba też pamiętać o oczekiwaniach – tylko Ty możesz określić własne oczekiwania.

Gdyby określenie oczekiwań sprawiało jakikolwiek problem, zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Nie interesuje nas sprzedaż, interesują nas szczęśliwi klienci. Naturalnie to samo tyczy się krawatów.

Poszukiwanie krawatu

Skoro była mowa o plastronach, nie pozostaje nic innego jak skupienie się na dostępnych krawatach. Oferta może wydawać się nieatrakcyjna, ale wierzymy, że mimo to uda nam się Ciebie zainteresować. Najkrócej mówiąc, zdecydowaliśmy się na klasykę. Jeździectwo to sport, który wymaga elegancji, także stawiamy na to, co powinno cieszyć się sporym zainteresowaniem.

Być może są osoby, które powiedzą, że wygląd nie jest najważniejszy, ale nie należy się tym sugerować. Dokładnie rzecz ujmując, najważniejsze są okoliczności, z którymi trzeba się zmierzyć. Strój na trening nie jest tym samym, co strój na zawody. Podczas zawodów powinny liczyć się dwie sprawy – zaprezentowanie swoich umiejętności, jak i pokazanie się w odpowiednim stroju. Odpowiednim, czyli adekwatnym do wydarzenia (gdyby pojawiały się jakieś wątpliwości).

Plastrony, krawaty jeździeckie

Fair Play Plastron Madame - biały Fair Play Plastron Madame - biały
Producent: Fair Play
Cena:

125,00 zł

zobacz więcej
Fair Play plastron Lea Fair Play plastron Lea
Producent: Fair Play
Cena:

130,00 zł

zobacz więcej
Fair Play Krawat AS biały Fair Play Krawat AS biały
Producent: Fair Play
Cena:

42,00 zł

zobacz więcej
Fair Play Plastron Baroque Fair Play Plastron Baroque
Producent: Fair Play
Cena:

90,00 zł

zobacz więcej
Fair Play Plastron Harmony Fair Play Plastron Harmony
Producent: Fair Play
Cena:

95,00 zł

zobacz więcej
Waldhausen Plastron damski Waldhausen Plastron damski
Producent: Waldhausen
Cena:

69,00 zł

zobacz więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Kontakt:

Telefon: 609 657 961

Email: sklep@ksantos.pl

Producenci
więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl