Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem przygody z jeździectwem?
Jeśli tak, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że konieczne są długie przygotowania. Oczywiście kluczowa jest odpowiednia wiedza, ale nie oznacza to, że strój jest bez znaczenia. Odpowiedni strój jest szalenie ważny.

Czapsy i sztylpy – o co chodzi?

O stroju można mówić bardzo długo, ale teraz skupimy się wyłącznie na czapsach i sztylpach.
Czapsy i sztylpy to ochraniacze, ale nie można powiedzieć, że jedno jest zamiennikiem drugiego – czapsy są dłuższe.

Odnosząc się do najważniejszych informacji, znaczenie ochraniaczy nie podlega żadnej dyskusji. Ponadto należy skupić się na znalezieniu czegoś odpowiedniego.
W teorii sprawa jest jasna, w praktyce mogą pojawić się pewne wątpliwości. Jazda konna to nie jest dobry moment na to, aby zastanawiać się nad strojem. Konieczna jest wygoda, nieodpowiedni strój zawsze będzie równoznaczny z nerwowymi ruchami (i czego nietrudno się domyślić, nerwowość może przełożyć się na reakcję zwierzęcia).

Naturalnie robimy wszystko, żeby zaspokajać pojawiające się oczekiwania. Najważniejsze – mamy propozycje dla dzieci i dorosłych.
Jeśli zależy Ci na szczegółach, nie pozostaje nic innego jak dokładne zapoznanie się z dostępnymi propozycjami (mamy czapsy różnych producentów). Na temat detali można mówić bardzo długo – skóra odporna na przecieranie, elastyczna wstawka z gumy czy ułożenie na łydce.
Rzecz jasna to nie wszystko.

Jeżeli potrzebne jest doradztwo, zapewniamy profesjonalną pomoc. Nasza pomoc to nie tylko sprzedaż, celem jest zadowolenie wszystkich zainteresowanych.

Czy efekt wizualny ma znaczenie?

Na koniec jeszcze dwa słowa o efekcie wizualnym, czy można powiedzieć, że taki efekt ma znaczenie?
Wydaje się, że odpowiedź na to pytanie nie jest dla wszystkich oczywista, ale tak naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać. Efekt wizualny ma znaczenie (odpowiedni wygląd ma znaczenie niezależnie od sytuacji).

Choć trzeba przyznać, że czym innym jest trening, a czym innym są zawody. Poza tym każdy zakup powinien pasować do pozostałych elementów stroju.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl