Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć marki Zandona. Oferta tej marki to można by rzec, gwarancja satysfakcji. Mówiąc wprost – jest wszystko to, co najistotniejsze.

Niemniej jednak zawsze warto zwrócić uwagę na różne szczegóły (jest to nic innego jak troska o świadomy wybór).

Co możemy powiedzieć na temat oferty?

Skupiając się na najważniejszych informacjach, na pewno ważne są wartościowe materiały. Dobry materiał to po prostu podstawa.

Warto też od razu podkreślić, że Zandona zadbała o odprowadzanie potu na zewnątrz – to udogodnienie związane jest ze specjalną tkaniną S.R.T. (Sweat Removing Textile).

Patrząc pod kątem bezpieczeństwa, zapewniamy ochronę okolic pleców. Co więcej, ochrona ma miejsce przy jednoczesnym wsparciu dla odcinka lędźwiowego.
Zostając jeszcze przy bezpieczeństwie (w końcu bezpieczeństwo jest najistotniejsze), zapewniamy zewnętrzną płytę, która jest amortyzatorem o sześciokątnej strukturze nitrylowej. Dla niezorientowanych – jest to płyta, która ma dwa zadania związane z upadkiem – zapewnienie prawidłowej amortyzacji, jak i rozproszenie energii.

Skoro była mowa o tym, co na zewnątrz, czas skupić się na wnętrzu.
Wewnętrzna warstwa to efekt wykorzystania innowacyjnej, nieprzemakalnej i amortyzującej pianki. Ponadto jest to pianka, która została całkowicie podziurkowana – podziurkowanie pianki miało dwa cele, lepszą oddychalność i poprawę odprowadzania ciepła na zewnątrz.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czy w takiej sytuacji można chcieć czegoś więcej?

Jeśli zadajesz sobie takie pytanie, zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z nami.
Obiecujemy, że wyjaśnimy wszelkie niejasności związane z ofertą.

Przy okazji z pozoru drobna uwaga – pamiętaj o tym, aby zdecydować się na dobry rozmiar.
Kamizelka musi pasować idealnie, jeśli jest inaczej, można mówić o niepotrzebnym ryzyku (jeżeli masz jakieś wątpliwości związane z rozmiarami, wystarczy spojrzeć na udostępnione przez nas informacje).

Naszym celem jest uszczęśliwienie wszystkich zainteresowanych i robimy wszystko, żeby cel ten został zrealizowany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl