Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zdarza się, że podczas jazdy konnej należy zastosować bat. Wypada też od razu dodać, że są różne baty, ale teraz skupmy się na batach do powożenia.

W sumie warto zadać sobie pytanie, kiedy stosuje się bat do powożenia?
Niektórzy mogą powiedzieć, że bat stosuje się wtedy, kiedy konieczne jest bolesne skarcenie konia. Niemniej jednak takie stwierdzenie nie jest zgodne z prawdą. Bat (jakikolwiek) to przede wszystkim wskazówka.

Nasze propozycje batów do powożenia

Skupiając się na szczegółach, proponujemy kabłąkowe baty z nylonową rączką, białym rzemieniem i sznurowaną końcówką.
Oczywiście trzeba jeszcze mieć na uwadze długość, klienci mają do wyboru dwie opcje – 140 i 170 centymetrów. W obu wariantach kolor jest czarny.

Wybór naszych batów można określić wyborem skuteczności i elegancji.
Naturalnie trzeba pamiętać o tym, co znalazło się we wstępie – bata nie wykorzystuje się po to, aby koń został boleśnie skarcony. Podczas jazdy konnej potrzeba zrozumienia. Konieczna jest współpraca pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Czy w razie przemocy możliwa jest jakakolwiek współpraca?

Odpowiedź na to pytanie jest raczej jasna.

Jeżeli masz wątpliwości związane z dokonanym wyborem, zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z nami. Naszym celem nie jest sprzedaż batów i reszty propozycji – chcemy, żeby wszyscy klienci znaleźli coś satysfakcjonującego.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że mogą pojawiać się pewne wątpliwości. Nie każda osoba ma doświadczenie (zresztą wątpliwości mogą niepokoić wszystkich).

Czy bat może sprawiać przyjemność?

Być może wyda się to zaskakujące, ale bat może wiązać się nie tylko z przemocą czy wskazówką. Mówiąc wprost – co powiesz na to, że stosowanie bata może wiązać się z przyjemnością?

Skupiając się na szczegółach, czy ktoś mówił, że bat nie może zostać wykorzystany do drapania konia?
Oczywiście to przykład. Na dobrą sprawę jest to temat, w przypadku którego można mówić długo. Naturalnie należy pamiętać jednak o tym, że ze wszystkim można przesadzić. Należy zadbać o znalezienie równowagi.

Bat do powożenia Bat do powożenia
Producent: Horze
Cena: 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bat do powożenia 170cm Bat do powożenia 170cm
Producent: Horze
Cena: 89,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl